Pagrindinis puslapis

Iš Kvoseliai.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Turinys

Projektas

Keliaujame ir rašome. Visa informacija išsibarsčiusi po įvairius tinklapius ir forumus. Nusprendžiau savo įspūdžius ir ruošiantis kelionėms surinktą informaciją surinkti į vieną vietą. Žurnalas "Kelionės ir Pramogos" įkalbino parašyti (skubiai) kelionių vadovą po Gruziją (pradžioj - tik Kachetiją). Suprantu kad vienam to padaryti neįmanoma, reikia kad bičiuliai papildytų ir pataisytų. Todėl atsirado šis wiki - dalintis informacija ir pasakojimais. Ar projektas bus gyvas - priklausys nuo norinčių prisidėti.

Jei informacija šiame tinklapyje buvo naudinga - nepatingėk grįžęs iš kelionės parašyti savo įspūdžius ar papildyti informacinius puslapius kitiems keliautojams naudinga informacija: kur apsistoti, kiek kainuoja ir panašiai.

Esu Gruzijos fanas, todėl dauguma informacijos bus apie Gruziją ir aplinkines šalis. Šis wiki uždaras: skaityti gali visi, o rašyti ir taisyti gali tik užsiregistravę (vien dėl to, kad puola spameriai). Bet tai labai paprasta.

Paspaudę ant nuotraukos ar žemėlapio vaizdelio (thumbnail) pamatysite didesnį vaizdą su nuotraukos aprašymu. Dar kartą paspaudę pamatysite vaizdą pilnoje rezoliucijoje (1000x800). Visos nuotraukos ir visa medžiaga yra laisvam naudojimui - jei norite spaustuvinės kokybės nuotraukos - parašykite - atsiųsiu.

Gruzija labai stipriai ir greitai keičiasi. Po kelių mėnesių įrašą "kalnų kelias pravažiuojamas visureigiu" tenka keisti į "puikus asfaltas". Ir vėl atgal... Apie Gruziją galima rašyti be galo. Viena aišku - jei norite pamatyti dar egzotišką, tikrą, nuoširdžią šalį - paskubėkite.

Planas, kad pavyks nuosekliai aprašyti rajoną po rajono gėdingai žlunga - neužtenka laiko. Todėl dabar kuriu tuščius šablonus (parašyta "kuriamas") ir tiesiog įdedu turimą informaciją. Labai kviečiu skaitytojus nepatingėti ir įrašyti naudingą keliautojams informaciją: kur nakvojote, kiek kainavo, patiko-nepatiko, ką pamatėte ir pan. Dėl formos nepergyvenkite - bendrai susitvarkysime. Svarbiausia: kad tiems, kas važiuos po mūsų, būtų naudinga. Puslapių antraštės pažymėtos:

  • riebiu šriftu - puslapis iš esmės baigtas;
  • normaliu šriftu - dar daug ko trūksta, bet informacija yra;
  • pilku šriftu - kol kas beveik tuščias puslapis.

Palikti savo komentarus, priekaištus ar klausimus galima ir anonimiškai. Aplankykite svečių knygą, puslapio viršuje ir dešinėje paspaudę nuorodą galėsite palikti žinutę.

Jei turite klausimų man - nesidrovėkite ir parašykite kvoseliai@gmail.com. Būtų labai smagu gauti atsiliepimus apie puslapį - ar tiko informacija, ko trūksta, ar šiaip pagirti :-) Patikslinimai ir nauja informacija dar labiau laukiama.

Jei kils klausimų būnant Gruzijoje, galite bandyti skambinti man į vietinį mobilų telefoną +995 599 512 479. Jei tuo metu būsiu Gruzijoje - atsiliepsiu.

Summary in English

This wiki is in Lithuanian. It's a small tourist backpacker's style guidebook about Georgia. All information in this site is from my or my friends personal expierances. In some cases guesthouse references are taken from Lonely Planet - it's marked by (LP). Feel free to use photos (if you want a better resolution - drop a message to kvoseliai@gmail.com). It will be great if you will add your comments - send an email to me, I will translate and add. You could translate this wiki into your language using Google translation service. Just select your language in the translate toolbar on the left.

Коротко на русском

Этот вики на литовском языке. Это небольшой путеводитель для самостоятельных путешественников по Грузии. Эта страница для тех кто собирается в Грузию или просто ее любит. Вся информация собрана из моих путешествий или путешествий знакомых. В некоторых случаев адреса взяты из путеводителя Лонели Планет - в этом случае стоит указатель (LP).

Вы можете использовать текст и фотографии по своему усмотрению. Если хотите получить фото в полной резолюции - просто напишите мне письмо в kvoseliai@gmail.com. Также буду очень благодарен за коментарии или дополнения - также напишите письмо. Страницу легко перевести на русский используя Google translation service. Выберите язык в меню translate на левой панели.

Gruzijos kelionių vadovas

Gruzija (trumpai apie viską)

Lietuviai Gruzijoje

Gruzinai Lietuvoje

Atsiliepimai

Padėkos

Telefono numerių keitimas

Gruzija - keliautojų pasakojimai:

Vyto pasakojimai čia

Vyto pasakojimai kitur

Informacija

Naudingos nuorodos

Tai ne reklama, o naudingos nuorodos:

  • Lukla. Teisinga turistinės aprangos parduotuvė-sandėlys su teisingomis kainomis. Tadas - prityręs keliautojas, šiais metais įkopęs į McKinley. Kelionėse išbando inventorių, juo ir aprengia savo vedamas grupes (mėgstamiausias rajonas - Nepalas). Ir aš, ir Laima apsirengėme pas jį - labai patenkinti! Super drabužiai už gerą kainą. Šio puslapio lankytojams - specialios kainos. Reikia su juo susitarti dėl apsilankymo.
  • Grafika. Kiekvienai didesnei kelionei užsakom marškinėlius su kelionės logotipu - parodom, kad mes ne šiaip keliautojai, o komanda. Be to, tai puikus suvenyras sutiktiems draugams. Nuo pat pradžių marškinėlius darome pas Gedą - nors jis pamišęs off-road'ininkas (bekelės klubų asociacijos prezidentas), bet marškinėliai jam gaunasi puikiai. Rekomenduoju.
  • Audimas. Kai nusipirkau merino vilnos "basic layer" marškinėlius gyvenimas iš kart pašiltėjo. Nepigu, bet tikrai verta. "Audimo" produktai tikrai kokybiški ir patogūs. Na, visi gamina Kinijoje...
  • Laisvės Turas. Nepigi, bet gera kokybiško turistinio inventoriaus parduotuvė.
Asmeniniai įrankiai
Translate