Gruzija: Adžarija ir Gurija

Iš Kvoseliai.

(Skirtumai tarp versijų)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S
S
Eilutė 26: Eilutė 26:
= Ką pamatyti =
= Ką pamatyti =
 +
 +
= Informacija =
 +
 +
== Nakvynės ==
 +
 +
=== Gonio ir Kvariati - turizmo sodybos ===
 +
Du buvę žvejų kaimai į pietus nuo Batumi, maždaug 10km nuo Batumi centro ir 5km iki Sarpi. Mikroautobusas atveš už 50 tetrių. Šalia kalnai su kriokliukais, mandarinų ir citrinų sodai, švari jūra.
 +
 +
* Gonio. Timuro svečių namai. Timuras (dar žinomas kaip Leninas) yra legendinė asmenybė, jį dažnai galima sutikti prekiaujantį citrinomis iš savo sodo Sarpi. Pas jį nuomojami du gerai įrengti kambariai su dušu ir WC.  Aktyvus žmogiukas turi užveisęs asmeninį botanikos sodą prie namo. Vasarą prekiauja įvairiais sodinukais ir aprūpina vietinius ir poilsiaujančius spaudos leidiniais (vietinis "knygnešys"). Žmogus apsiskaitęs ir išsilavinęs, tai bendravimas tikrai idomus. Taip pat mielai aprodo ir papasakoja apie savo botanikos sodą, kuriame virš 100 rūšių augalų iš viso pasaulio. Viename nuomojamame kambaryje yra 300 metų senumo metalinė lova (tikrai nedažnai tenka ant tokios poilsiauti). Jūra už 50-100 metrų. Beje, pas Timurą greičiausiai sutiksite rašytoją ir fotografą Marių Abromavičių-Neboisia - jis šią vietą labai mėgsta.
 +
Tartis dėl kambarių su Ruslan Nijaradze, m. tel. +995 593 395 707, +995 593 117 790, el. paštas tuxa2004@mail.ru
 +
Kaina žmogui apie 25 GEL.
 +
 +
Taip pat Timuro dukra su vyru netoliese turi viešbutuką, kuriame taip pat galima poilsiauti.
 +
 +
* Kvariati. Rezo svečių namai. Labai mėgstama lietuvių apsistojimo vieta. Rezo giminystės ryšiais susijęs su Lietuva. Privatus namas kalno šlaite. Aplink mandarinų ir citrinų sodas, kriokliukas. Nuo terasos puikus vaizdas į jūrą. Gal 5 minutės pėsčiomis iki jūros. Name 8 kambariai svečiams, kai kuriuose kambariuose dušas/WC kambaryje, taip yra koridoriuose. Kaina  apie 50 GEL už trivietį kambarį. Name yra bariukas, šeiminkė paprašyta paruoš vakarienę ar pusryčius. Vienas iš geriausių svečių namų kuriuose esu apsistojęs - puikūs šeiminkai ir sąlygos. Rekomenduoju (o kokie lietuviški vakarėliai ten vykdavo sode...)
 +
Rezo: m.tel. +998 599 575 027

19:46, 2012 sausio 27 versija

Puslapis kuriamas!

Turinys

Įvadas


Kodėl Adžarija

Kuriam laikui važiuoti

Ką pamatyti

Informacija

Nakvynės

Gonio ir Kvariati - turizmo sodybos

Du buvę žvejų kaimai į pietus nuo Batumi, maždaug 10km nuo Batumi centro ir 5km iki Sarpi. Mikroautobusas atveš už 50 tetrių. Šalia kalnai su kriokliukais, mandarinų ir citrinų sodai, švari jūra.

  • Gonio. Timuro svečių namai. Timuras (dar žinomas kaip Leninas) yra legendinė asmenybė, jį dažnai galima sutikti prekiaujantį citrinomis iš savo sodo Sarpi. Pas jį nuomojami du gerai įrengti kambariai su dušu ir WC. Aktyvus žmogiukas turi užveisęs asmeninį botanikos sodą prie namo. Vasarą prekiauja įvairiais sodinukais ir aprūpina vietinius ir poilsiaujančius spaudos leidiniais (vietinis "knygnešys"). Žmogus apsiskaitęs ir išsilavinęs, tai bendravimas tikrai idomus. Taip pat mielai aprodo ir papasakoja apie savo botanikos sodą, kuriame virš 100 rūšių augalų iš viso pasaulio. Viename nuomojamame kambaryje yra 300 metų senumo metalinė lova (tikrai nedažnai tenka ant tokios poilsiauti). Jūra už 50-100 metrų. Beje, pas Timurą greičiausiai sutiksite rašytoją ir fotografą Marių Abromavičių-Neboisia - jis šią vietą labai mėgsta.

Tartis dėl kambarių su Ruslan Nijaradze, m. tel. +995 593 395 707, +995 593 117 790, el. paštas tuxa2004@mail.ru Kaina žmogui apie 25 GEL.

Taip pat Timuro dukra su vyru netoliese turi viešbutuką, kuriame taip pat galima poilsiauti.

  • Kvariati. Rezo svečių namai. Labai mėgstama lietuvių apsistojimo vieta. Rezo giminystės ryšiais susijęs su Lietuva. Privatus namas kalno šlaite. Aplink mandarinų ir citrinų sodas, kriokliukas. Nuo terasos puikus vaizdas į jūrą. Gal 5 minutės pėsčiomis iki jūros. Name 8 kambariai svečiams, kai kuriuose kambariuose dušas/WC kambaryje, taip yra koridoriuose. Kaina apie 50 GEL už trivietį kambarį. Name yra bariukas, šeiminkė paprašyta paruoš vakarienę ar pusryčius. Vienas iš geriausių svečių namų kuriuose esu apsistojęs - puikūs šeiminkai ir sąlygos. Rekomenduoju (o kokie lietuviški vakarėliai ten vykdavo sode...)

Rezo: m.tel. +998 599 575 027

Asmeniniai įrankiai
Translate